O Autorach

Maciek – prezes Boat City Whisky Club i guru, który wprowadził nas wszystkich w świat whisky. Wrażenia zmysłowe są jego żywiołem i nikt nie potrafi lepiej odczytać zapachów i smaków podczas degustacji. Zawsze podąża swoją własną ścieżką, a jego osobowość z trudem mieści się w ramach struktur klubowych. Z uporem maniaka dolewa wody do whisky w celach (podobno) naukowych i twierdzi, że ma wysublimowany gust muzyczny.


Radek - chodząca encyklopedia whisky. Świetny organizator naszych wyjazdów – kiedy weźmie sprawy w swoje ręce, reszta grupy może już nie zaprzątać sobie głowy logistyką. Mało jest rzeczy w świecie whisky, którymi można byłoby go zaskoczyć. Fan Ardbega i trzydziestoletnich Speyside`ów. Uważa, że notowanie wrażeń degustacyjnych jest trudne do pogodzenia z zachowaniem świeżości spojrzenia na kolejne dramy.

Michał – mistrz marketingu i wyrocznia kolekcjonerów. Odbył długą podróż od miłości do The Balvenie i jednoosobowych degustacji po uwielbienie torfu i wspólnych wyjazdów. Posiadacz jednej z najbardziej efektownych szaf w Polsce, której zawartość planujemy opróżnić z whisky podczas Zombie Apocalypse. Niezawodny doradca w sprawach inwestycji, dobry duch naszego zespołu i najlepszy ambasador klubu w kontaktach zewnętrznych.Mariusz – broda jak u Wikinga i godny pozazdroszczenia realizm spojrzenia na świat – dzięki niemu nasze szalone pomysły wciąż jeszcze trzymają się ziemi. Ma swoje ulubione whisky i jest im wierny od wielu lat. Wrażliwy na piękne krajobrazy Szkocji, które przy okazji każdego wyjazdu uwiecznia na profesjonalnie wykonywanych fotografiach. Mistrz ciętej riposty - jego bon moty wspominane są na wielu kolejnych degustacjach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz